ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Toka Görmek

Bekarlar için evlilik veya nişandır. Evliler için anlaşmadır.

Toka kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Toka görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Toka rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Süreyya

Saçlarımı kısa kestirmiş ve tokalar takmıştım ve resim fırçası elimde resim boyuyordum :). Bakalım bunun anlamı ne demek :)

17.08.2013 19:50:55

Pınar

Bir kızdan toka aldım ona birkaç taş verip kaçıyorum. Kız kovalıyor beni ona parasını vereceğimi söylüyorum rüyada. Deniz var. Üstümü değiştireceğim bir sürü erkek var değiştiremiyorum.

26.04.2014 12:11:18

Nurgül G.

Rüyamda eski sevgilimle karşılaştım ve bir pazar tezgâhından kız çocuklarına renk renk taç yani toka aldık ve pazarda yürümeye devam ettik. Çocuklara vermek için yolda yürürken o kendi iş yerine girdi sen git geliyorum dedi ve ben uyandım...

08.10.2015 11:20:48

Mehmet Y.

Merhaba. Bir yerde uzanıyorum ve yakın bir bayan arkadaşım kemere ve kemerin tokasına bakmak için yanıma geliyor, eliyle bakıp tokasını açıyor (kemer açık gri renkte bir kemer tokası da parlak gri) sonra üzerimdeki pantolon kayboluyor boxserla kalıyorum onunda rengi beyaz üzerimde siyah noktalar ve kırmızı renkler var boxserı da aralayıp penisime bakıyor. Aynı anda bende penisimi görüyorum ve gülümseyip uzaklaşıyor sonrada uyanıyorum, hayır olsun inşallah yorumlarsanız sevinirim.

07.12.2015 09:40:56

Bilhan.

Gerçek hayatta yüklü bir para alacağım olan arkadaşımı rüyamda bana yalanlar söylemiş gördüm,emlakçı bildiğim rüyamda kuaför çırağı,tesadüf girdiğim bir kuaförde karşılaşıyorum yerleri süpürüyor, tokaları düzeltiyor, üstelik benim evime çok yakın bir kuaför şok oluyorum. Çünkü evi de işi de karşı da,patronuna soruyorum,burada çalışıyor diyor.

18.08.2017 07:24:26


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook