ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Umre Görmek

Malın çoğalmasına, ömrün uzun olmasına; hac ve umreyi birlikte yapmak ziyade dünyalığa ve ömre, Umre yapmak hasta için ömrün sonuna gelmiş olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Hac.)

Umre kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Umre görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Umre rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Berkan S.

Rüyamda bir baktım babam beni umreye göndereceğini söyledi. Çok sevindim, içim içime sığmıyordu. Neyse Mekke’ye gittim ama seyahat acentesi beni karşılamadı. Meğer ki babam seyahat acentesini buradan ayarlamamış. Oradakiler daha ucuz oluyormuş. Gittim bir yer buldum. Çok aşırı ucuzdu. sordum nedenini, dedi ki “Burası bir cemaate ait o yüzden kardeşler yardım ediyor.” 8.5 TL dedi ama araç kullanmayacaksan. “Araç kullanırsam ne kadar?” dedim. “20 TL olur.” dedim. Sonra dedim ki kendi kendime: “Ramazanda bu sıcakta araç kullanmasam sıkıntılı olur”. Neyse sonra başka yerleri de araştırayım dedim, yola çıktım. Mekke çölü sıcak ve içimde müthiş bir heyecan. İçim içime sığmıyordu. Kabe’yi görmeye gidiyordum çünkü gördüğüm yerde ağlayacaktım. Hem de hüngür hüngür. Kendi kendime dedim ki: bak “Fatih umreye gitti, Kabe’yi görünce her şeyin değiştiğini söyledi. Ben de değişeceğim. Her şeye tövbe edeceğim. Son olarak da üstümde bembeyaz umre elbisesi vardı. Kirli sakal ve bıyık bırakmıştım.

08.07.2013 08:20:06

SİNEM A.

Rüyada umreye gidecektim, bir türlü gidemedim.

03.12.2013 21:01:10

Burçin Çakır S.

Umreye gideceğimi görüyorum ve yola çıkıyorum. Babamın arabayla otobüsün kalkacağı yere gidiyorum bekliyorum. Sadece annem babam niye gelmiyor diye soruyorum kendi kendime ve oturuyorum orda insanların içine. Sonra fark ediyorum ki evde eşyalarımı unutmuşum ve eve dönüp alıyorum annemin evinden. Daha sonra yola çıktıktan 10dk sonra yanımda o kadar çok hızlı bir araba geçiyor ki durmadan durağa giriyor ve uçuyor. Polisler geliyor ve “İçinden biri tanıdık. Ki ben umreye gideceğim yetişmem lazım abi” diyorum ve yola çıkıyorum. Burada kesiliyor. O kadar çok etkilendim ki yazmadan duramadım. Lütfen bana yorumlarsanız çok mutlu olmuş olurum. Teşekkürler.

05.03.2014 10:02:01

Kadriye K.

Umreye hazırlanıyoruz ve bu hazırlığı vefat etmiş annem yapıyor. Sonrası yok.

26.10.2014 14:11:43

Zehra H.

Ailemle umreye gitmek için kayıt yaptırmaya gidiyoruz. Annemle babam kayıt yaptırıyor ama bize zaman kalmıyor. Biz kayıt yaptıramıyoruz. Onlar umreye gidiyorlar. Benle kardeşim biz de kayıt yaptırıyoruz. Biz de ayrı gitmek için hazırlanıyoruz. Rüyam böyleydi. Ve karmaşık görmedim açık seçikti. Ve de iki gündür umreye ve hacca gitmekle ilgili rüya görüyorum.

24.01.2015 13:22:31


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook