ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Üvey anne Görmek

Üvey anne, uğursuzluğun işaretidir. Yakında bir hastalık veya ölüm haberi alınanız bile mümkün.

Üvey anne kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Üvey anne görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Üvey anne rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Yusuf S.

Sayın admin, ben rüyamda sevgilimin benden ayrıldığını ve onu geri kazanmak için bir şeyler yaptığımı gördüm. O sırada hala yaşamakta olan anneannemin evinde kalıyordum (rüyamda.) Bir anda anneanneme telefon geldi ve bir kadın yurt dışından eve geldi, bana ismimi sordu ve bir anda sarıldı. Bana gerçek annem olduğunu söyledi ama daha sonra “Gerçek annen bir yere giderken öldü” dedi (galiba annem olduğunu iddia eden kadın) sonra biran kendi annemi düşündüm. Daha sonra annem (!) Beni arabaya bindirdi ailemle yaşadığım eve götürüyordu. Sonra uyandım. Ben araştırdım ama bir mana çıkaramadım. Lütfen bana mail olarak bilgi verin...

03.08.2015 10:35:45

Özgür S.

Ölmüş olan annemi gördüm. Evimize geldi karşısında geçip sarılıp ağladım ağlarken, uyandım tekrar uyudum ve bu kez annemi tanıyamadığım bir kızla tanıştırdım ve annem o kıza sorular soruyordu.

19.11.2015 10:35:02

Beyza.

Ben rüyamda öz annemin üvey olduğunu gördüm.

17.06.2017 04:56:45

inbox068@glmux.com

Sorry for off-topic, I'm considering about creating an interesting internet site for individuals. Will probably commence with posting interesting information like"Babies are born without knee caps. They don't appear until the child reaches 2-6 years of age."Please let me know if you know where I can find some related information like here http://www.greifbar.info/on-line-composing-services-a-blessing-for-college-6/

15.02.2018 19:16:41


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook