Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Banyo yapmak Görmek

Rüyasında banyo yaptığını gören hamile bir kadının, çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağı rivayet edilir. Rüyada banyo yaptığını gören bir gencin, karşılıksız bir aşk yaşayacağı, sevgisinin karşılığını göremeyeceği ve mutsuz olacağı rivayet edilir. Rüyada banyo yaptığını gören kimse, hasta ise hastalıktan kurtulur. Rüyada banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin gayrımeşru ilişkiler yaşayacağına işaret eder. Rüyada sıcak su ile banyo yaptığını gören kimsenin, karşılıksız bir aşk yaşayacağı varsayılır. Rüyada banyo yaptığını görmek, o kişinin üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Rüyada soğuk su ile banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin akraba ve arkadaşları ile ilişkilerinin bozulacağına işaret eder. Rüyada soğuk su ile banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin gelir ve kazançlarının azalacağına, beklentilerinin karşılığını bulamayacağına işaret eder. Rüyada banyo yaparken üzerine sıcak su dökündüğünü görmek, rüya sahibinin suyun sıcaklığı nispetinde üzüntü ve keder yaşayacağına işaret eder. Rüyada normal yıkanma dışında banyo yaptığını görmek, o kişinin sağlık sorunları yaşayabileceğine işarettir. Rüyada bir yerde meçhul bir banyo bulunduğunu görmek, rüya sahibinin o yerde bulunan insanlarla iyi ilişkiler yaşayacağı anlamındadır. Rüyada banyo yaptığını görmek, o kimsenin isteklerini karşılayabileceği şanslı bir döneme girdiğine işaret eder. Rüyada görülen işlevsiz banyo yeri, rüya sahibinin özgürlüklerinin kısıtlanacağı bir dönem yaşayabileceğine işaret eder. Rüyada kendisini bir banyo içerisinde, ancak banyo yapamaz halde gören kimsenin, bir takım hayır işlerine yönelmesinin kendi iyiliğine olacağı unutulmamalıdır. Rüyada bir kişinin kendisini çok sıcak bir banyodan, çok soğuk bir banyoya geçtiğini görmesi, varsa sağlık sorunlarından kurtulacağı anlamındadır. Hasta olan bir kimsenin rüyasında banyo yaptığını veya banyodan çıktığını görmesi, hastalıklardan kurtulacağının habercisidir. Rüyada banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin değişik kişi ve kurumlardan kendisi hakkında beklediği kararların olumlu olacağına işarettir. Rüyada banyoda ayağının kaydığını görmek, o kişinin iş ilişkilerinin bozulabileceği anlamındadır. Rüyada banyoda terlediğini görmek, o kişinin bazı iş ve ilişkilerinde daha fazla gayret göstermesi gereğine ve zahmetlere katlanacağına işaret eder. Rüyada banyoyu elbiseleri ile yaptığını görmek, rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına ya da hasretle beklediği bir kişiye kavuşarak mutlu olacağına işarettir. Rüyada banyo yaptığını görmek, fakir için zenginliğe, hasta için şifaya işaret eder. Rüyada normal olmayan su ile banyo yapıldığının görülmesi, üzüntü ve kedere, sıkıntıların artabileceğine işaret eder.

Banyo yapmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gülsemin

Ben rüyamda komşumuzu banyo yaparken gördüm, benim evimde. Eşim de keseliyordu.

31.08.2013 09:30:22

Cansel

Rüyamda kavga ettim. Bir bayan yanımdaydı, ben de onun yanında banyo yapıyordum. Bu ne anlama geliyor?

06.09.2013 13:08:22

Arzu

Rüyamda banyo yapmışım ama yaptığımı görmüyorum. Vücudumdan balçık gibi kirler çıkmış, kirleri görüyorum. Güzelce temizlendim diye düşünüyorum. Sizce rüyamın anlamı nedir?

08.01.2014 20:14:19

Taha

Rüyamda banyo yapmamın söylenmesi, nedir?

07.02.2014 15:09:36

Grol

Cenabetsin. :)

29.03.2014 16:42:26

Gkhan

Rüyamda sadece altımda beyaz iç çamaşır vardı. Banyo yeri büyüktü. Uzaktan tanıdığım bir kadın da vardı. Ben normal yıkandım. Sonra dayım geldi, bizi beraber olduk sandı. (O kadın dayımın karısı değil.) Dayım kızdı. Tabirinizi bekliyorum.

12.02.2014 10:32:15

Merve

Rüyamda öz annemi sıcak, gür akan bir suyla yıkarken gördüm. Ben şu anda hamileyim. Yorumlarsanız sevinirim.

18.04.2014 00:11:49


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim