Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada bisiklet görmek seyahate çıkmaya, kişinin verdiği kararlarda yanılıp zora düşmesine; Bir bisiklet satın aldığını görmek, kişinin zarar edeceği bir işe başlamaya; Bisikletten düştüğünü görmek, kötü bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada bir bisiklet görmek veya binmek, çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı birtakım yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir. Rüyada bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir. Bisikletle yokuş yukarı çıkıyorsanız güzel günler sizi bekliyor demektir. Rüyada bisiklet görmek, kişinin verdiği kararlarda daima yanılıp zarar ettiğine delalet eder. Bisikletle bir yere gittiğini görmek, kişinin yapacağı herhangi bir işte hayır olmadığına; Üzerinde kendisi olmadığı halde bisikletinin gittiğini görmek, birtakım yalancı insanlarla işbirliği edildiğine işarettir. Rüyada bisiklet görmek, o rüyayı görenin güç ve çetrefilli bir konuyla karşı karşıya geleceğine işarettir.

Bisiklet rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

del

Ama ben rüyamda bisiklet yapıyordum.

29.06.2013 09:09:53

Nisa Nur B.

Oley bisiklet alıcağım :D

05.07.2013 14:43:11

Furkan

Ters bisiklet sürüyordum.

24.07.2013 08:37:09

Mustafa

Ben rüyamda bisiklete binmiştim. Amcam da kendisininkine caddeye indik, sağa gidecektik ancak biraz gidince sol tarafa döndük, devam ettik yolda giderken arabalar çarpmasın diye kenardaki çimenlik yerden gittim. Oralarda ara sıra merdivenler caddenin kenarındaki kaldırıma iniyordu. Ben işe giderken oralarda durup karşıya geçiyordum sonradan hızlandım. Merdivenlere gelince arka freni sıktım ama atın seni öne atması gibi fırladım ancak ileri ve bayağı yukarıya. Galiba 3-4 metre falan yukarıya uçtum sonra düşünce tam karşıya tutunacaktım kaldırıma ayaklarımın üstüne düştüm ve acımadı ben de uyandım. (Bu arada giderken koyu mavi formalı kız liseliler ya da üniversiteliler görüyordum.)

28.07.2013 12:10:11

Tuğçe

Ben rüyamda dershaneye bisikletle gittiğimi gördüm. Birkaç kişide benim gibi bisikletle geliyordu sonra 2 bisiklet çalındığı söylendi. Biri benim diğeri de tanımadığım bir çocuğun ama yine de bisikletler bulundu.

30.07.2013 15:11:48

Hande

Ben rüyamda Allah hayırlara çıkarsın, inşallah. Bisikleti kapının ağzında gördüm. Yarısı içerde, yarısı dışardaydı. Şimdiden teşekkürler.

18.12.2013 10:50:16

Erhan Ç

Rüyamda bisiklet sürüyordum. Bir anda sanki bir kız ya da erkek çocuğu çıktı, karşıma. Zırt pırt takipte ediyordu, ben bisikleti sürdükçe. Bir an o çocuk yere düştü, başından zarar gördü. Sonradan uyanmıştım. Rüyadan saydıklarımdan Erhan çelik Almanya’dan.

08.02.2014 14:11:23

2 Rule

Bisiklet gördüm ama burada yazanlar gibi değil. Tozpembesi bir bisiklet. Güzeldi yere yatırılmış duruyordu.

07.03.2014 16:31:51


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim