ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada İdrar Yapmak Görmek

İmam Cafer Sadık: Rüyada idrar yapmak; zenginlik… Fakir için; rahatlık… Hasta için; şifa… Esir veya tutuklu için; özgürlük… Gurbettekiler için; vatana dönüş…

İş sahipleri için; görevinden azledilmeye… Hükümdar için; ecele… Yönetici için; işinden azledilmeye... Tacir için; ticarette zarara uğramaya işaret eder.

Allame Meclisî: İdrar yaptığınızı görmek; sıkıntılardan kurtulmaya… Pijamaya idrar yaptığınızı görmek; hayra delalet eder.

İbn-i Sîrîn: Olmadık bir yere idrar yapmak; üzüntülüyseniz üzüntünüzden, borçluysanız borcunuzdan kurtulacağınıza… Meçhul bir yere idrar yapmak; o yöre halkından bir bayanla evleneceğinize…

İdrar yerine kan aktığını görmek; bedensel özürlü bir çocuğunuz olacağına… Yaptığınız idrarın kuru bir araziye aktığını görmek; bedensel özürlü bir çocuğunuz olacağına işarettir.

Kirmanî: Bir kuyuya idrar yapmak; birinin malıyla helal rızk elde edeceğinize… Bir yere idrar yapmak; Kur’an okuyan âlim bir evlada sahip olacağınıza…

İdrar yaptıktan sonra halkın idrarınızı mesh ettiğini görmek; âlim, bilge ve öncü bir evlada sahip olacağınıza işarettir.

Cabir Mağribî: Mescide idrar yapmak; malınızı başkası için harcayacağınıza… İdrar yaparken elbisenizin ıslandığını görmek; malınızı evladınız için harcayacağınıza işarettir.

İsmail Eş'as: Kendi evinizde, bulunduğunuz yere idrar yapmak; malınızı hanımınız için harcayacağınıza ve eksilen malın yerini dolduracağınıza işarettir. "De ki: Rabbim, kullarından dilediğine bol rızk verir ve (dilediğinden de) kısar. Siz hayra ne harcarsanız, Allah onun yerine başkasını verir. O, rızk verenlerin en hayırlısıdır.”[125]

Çağdaş Ulema: İdrar yapmak; durumunuzun iyiye gideceğine… İdrar içmek; sağlığınızı kaybedeceğinize… Yatağa idrar yapmak; nefsinizle mücadele edeceğinize ve dindar olmaya çalışacağınıza işarettir.

İdrar Yapmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Melih

Rüyamda kahve almaya merdivenleri koşarak inerken idrarımı yapıyorum. Yanlış kata iniyorum. Çıkamayacağımı zannederken orda siması tanıdık biri bana “Buradan daha rahat çıkabilirsin” diyor. Sonra güneş ışığını görüyorum. Kapıda at görüyorum. Kaçıyor ama zayıf bir at çıldırmış gibi koşuyor. Sahibi geliyor. Sahibinin üstünden atlıyor.

19.10.2014 09:28:44

Kaya T.

Ben rüyamda, yatak odamda otururken iki ayağımın arasına bir kova sıkıştırıyorum ve içine idrarımı yapıyorum. Kova neredeyse yarım oldu. Bu rüyamın analizini istiyorum. Teşekkürler.

08.04.2015 18:04:54

Huru

Rüyamda iş arkadaşım ayakta dururken idrar yapıyor pantolonuna, ben de yerleri ve üzerini siliyorum ve o esnada ona ev arıyoruz. Ne anlama geliyor?

05.05.2015 08:56:50

İsmail

Rüyada suyun içinde sırtımla bir araç ya da benzeri bir şey iteliyorum 2 adet çıkardıktan sonra 3. de belden aşağım çıplak suyun içinde su berrak ve ben içeresine idrar yaptım ama suyun rengi değişmedi nedir bunun anlamı?

10.11.2015 20:25:17


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook