ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada görülen boğa kuvvet ve heybetin timsalidir. Bu sebeple rüyada boğa görmek, iş hayatında muvaffakiyete alamettir ve insan için kuvvettir. Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir. Rüyada görülen boğa güreşi olumlu yönde bazı değişikliklerin olacağının habercisidir. Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir.

Boğa kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Boğa görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Boğa rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Resul

Uzaktan gelen, çok iri içlerinde birkaç köpek olan, çok hızlı koşan, çok sayıda boğa ve onlardan kaçmayı düşündüğümde hemen yakınımda belirmeleri ve üzerine çıkmayı düşünüp gerek duymadığım bir taş kupası.

11.01.2014 23:58:53

Resul

Kendimi yürürken, arkadan net bir şekilde gördüm.

12.01.2014 00:00:09

Seyfettin

Küçük bir gece kondu da oturuyorum. O benim önceden oturduğum gecekonduydu bundan eminim. Eşim bağırıyordu, feryat ediyordu ama ne dediğinin anlamıyorum. Cami açıp baktım. İri yarı, boynuzlu, siyah, kızgın bir boğa evin duvarına öyle vuruyor ki ev yıkıldı, yıkılacak. Ben de camdan bakınca boğa cama doğru bana saldırıyordu. Boynuzundan tutmaya çalıştım sakinleşsin diye ama nafile. Durum, rüyam bundan ibarettir. Allah rızası için yardımcı olun.

21.04.2014 21:12:59

Abdulkadir S.

Rüyamda beni boğanın boynuz darbelerini vurarak gördüm. Yerde boynuzluyordu. Bunun anlamı nedir? Lütfen beni bilgilendirin.

22.05.2014 12:28:28

Hüveyda P.

Rüyada boğa tanımadığım bir adamı boynuzlarının üzerine alıp yere çarpıyordu. Ben de oradan otobüsün içinde yoldan geçiyordum. Trafik sıkışıktı o arada gördüm.

16.02.2015 15:29:06

Medine

Boş bir alan tel örgülerle çevrili, bu alanın içinde siyah, kızgın bir boğa var. Boğaya bakmak isterken tel örgülerin içine düşüyorum ve boğa çıldırmış gibi üzerime geliyor koşarak, köşeye yapışıyorum ama tutunduğum yerin altı uçurum ve uçurumun altı berrak bir su, boğa üzerime gelirken tel örgülerden uçuyor ve suyun içine düşüyor. Ben elimi bıraksam suya düşeceğim ve arkadaşımdan yardım istiyorum, beni duymazlıktan geliyor. En sonunda bana elini uzattı ve kurtuldum.

23.03.2015 01:35:59

Ayşe

Yeşil yılanlar doğurmak ne anlama gelir?

05.04.2015 19:37:46


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook