ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada görülen boğa kuvvet ve heybetin timsalidir. Bu sebeple rüyada boğa görmek, iş hayatında muvaffakiyete alamettir ve insan için kuvvettir. Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir. Rüyada görülen boğa güreşi olumlu yönde bazı değişikliklerin olacağının habercisidir. Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir.

Boğa kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Boğa görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Boğa rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Resul

Uzaktan gelen, çok iri içlerinde birkaç köpek olan, çok hızlı koşan, çok sayıda boğa ve onlardan kaçmayı düşündüğümde hemen yakınımda belirmeleri ve üzerine çıkmayı düşünüp gerek duymadığım bir taş kupası.

11.01.2014 23:58:53

Resul

Kendimi yürürken, arkadan net bir şekilde gördüm.

12.01.2014 00:00:09

Seyfettin

Küçük bir gece kondu da oturuyorum. O benim önceden oturduğum gecekonduydu bundan eminim. Eşim bağırıyordu, feryat ediyordu ama ne dediğinin anlamıyorum. Cami açıp baktım. İri yarı, boynuzlu, siyah, kızgın bir boğa evin duvarına öyle vuruyor ki ev yıkıldı, yıkılacak. Ben de camdan bakınca boğa cama doğru bana saldırıyordu. Boynuzundan tutmaya çalıştım sakinleşsin diye ama nafile. Durum, rüyam bundan ibarettir. Allah rızası için yardımcı olun.

21.04.2014 21:12:59

Abdulkadir S.

Rüyamda beni boğanın boynuz darbelerini vurarak gördüm. Yerde boynuzluyordu. Bunun anlamı nedir? Lütfen beni bilgilendirin.

22.05.2014 12:28:28

Hüveyda P.

Rüyada boğa tanımadığım bir adamı boynuzlarının üzerine alıp yere çarpıyordu. Ben de oradan otobüsün içinde yoldan geçiyordum. Trafik sıkışıktı o arada gördüm.

16.02.2015 15:29:06

Medine

Boş bir alan tel örgülerle çevrili, bu alanın içinde siyah, kızgın bir boğa var. Boğaya bakmak isterken tel örgülerin içine düşüyorum ve boğa çıldırmış gibi üzerime geliyor koşarak, köşeye yapışıyorum ama tutunduğum yerin altı uçurum ve uçurumun altı berrak bir su, boğa üzerime gelirken tel örgülerden uçuyor ve suyun içine düşüyor. Ben elimi bıraksam suya düşeceğim ve arkadaşımdan yardım istiyorum, beni duymazlıktan geliyor. En sonunda bana elini uzattı ve kurtuldum.

23.03.2015 01:35:59

Ayşe

Yeşil yılanlar doğurmak ne anlama gelir?

05.04.2015 19:37:46

Cihan3417

İyi günler, gördüğüm rüyada bir grup arkadaş yürürken biranda gördüğümüz büyük bir boğa bize saldırır. Hep beraber kaçtık, ancak boğa bize yetişti. Ben de boğaya biber gazı sıkarak etkisiz hale getirdim. Saygılarımla.

25.06.2015 06:36:32

Ahmet

Ben rüyamda parktayım arkadaşımla eve giderken siyah bağlı bir köpek gördüm. Köpek beni kovalıyor, ben bisikletimle eve doğru gidiyorum. Kapının önüne gelince köpek büyük, kızgın bir boğaya dönüşüyor sonra boğanın boynuzlarından tutarak kafasını koparıyorum. Sonra boğa yavru köpeğe dönüşüyor ama ön ayakları kopuk. Sonra arkadaşım geliyor ve “O köpeği iyileştir. Senin olsun” diyorum. Rüyam bu kadar. Lütfen tabirini yazınız, korkuyorum.

03.07.2015 02:31:25

hakan

Rüyamda siyah kızgın boğa üstüme koşuyordu yerde sırt üstü yatan aynı siyahlıkta bayan vardı

21.06.2016 12:38:04

İbrahim

Kırda boğanın yolu üstüne namaza duruşum. Namaz kılarken boğa gelip kızgın kızgın çevremde dönmeye başladı. Ağzından köpükler geliyordu. Namazı bırakıp bir sopa alıp boğayı kovaladım ve uyandım…

29.05.2017 07:59:27

ilc

Rüyamda kızgın bir boğa saldırmaya çalışıyor. Demirden çakılı bir direk boğanın bana vurmasını engelliyor. Bulunduğumuz yer arenaya benzer bir yer.

13.10.2017 12:59:13


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook