Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bok Görmek

Rüyada pislik görmek, pislikle oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçeceğine; At veya diğer hayvan pislikleri görmek, kısa bir yolculuğa çıkacağınıza; Pisliğin bir yerinize bulaştığını görmek, manasız ve faydasız işlerle zaman harcadığınıza delalet eder.

Bok kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bok görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bok rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

19
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Aht42

Rüyamda iç çamaşırıma (külotuma) büyük çişimi yaptım yorumu nedir. Saygılar.

15.07.2013 12:29:47

Mektepli

İyi günler ben 45 yaşında 2 yıl önce eşimi hastalık sebebiyle kaybettim. Ailesiyle hala sorun yaşamaya devam ediyorum. Hayırdır inşallah rüyamda annemle konuşurken, gazete okumaya başlıyorum bu sırada bulunduğum yere bir kamyonet park ediyor. Eski kayınbiraderim benimle konuşmak istediğini söylüyor. Şu an kendisiyle görüşmüyorum. Daha sonra tartışma kavgaya dönüşüyor, kavga esnasında hayvan pisliğinin olduğu bir çukura düşüyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

25.07.2013 08:49:11

Banu E.

Klozetteki pislik üzerine sifonu çekmek, ne anlama geliyor?

02.08.2013 11:16:27

Nazli

Rüyamda bok yiyenleri gördüm ve ikrah ettim. Kaçtım oradan ama onlar öyle iştahlı yiyorlar ki insan ve maymunlar lütfen açıklar mısınız? Teşekkür ederim.

06.08.2013 11:59:30

Hasan

Şu ana kadar üç sefer kendi kakamı rüyamda gördüm.

25.09.2013 14:44:40

Döndü B.

Başkasının pisliğini temizledim, tuvaletimden. Bu ne demek? Yazın ne olur.

06.11.2013 09:14:36

Kkk

İş yerimin yıkıldığını, içindeki eşyaların telef olduğunu ama 4 duvar sağlam kalmış. Duvarlar pembe olmuş. Hıçkırarak ağladığımı gördüm. Bu nedir?

14.11.2013 14:04:49

Hande A.

Merhaba benim gördüğüm rüya aynen şöyle; ben erkek arkadaşımla aynı evde yaşıyorum, yaklaşık bir senedir. Dün gece yattım. Rüyam gerçekten garipti. Erkek arkadaşımla ilişkiye giriyorum ama rüyamda bu sırada yatağın belirli yerlerine dışkımı yapmış oluyorum ve sonradan görüyorum. Utanıp erkek arkadaşıma bakıyorum. Bu neye işarettir?

18.11.2013 09:30:04

Gonca

Rüyamda ölmüş bir yakınımın evindeyim. Sabah tuvalete gitmek istiyorum. Normal yolu kapalı görüyorum. Başka bir kapı gösteriyorlar. Fakat girdiğimde tuvalet pis, eski tepeli bir yer. Ayaklarımı tuvalet taşına koyarken, tuvaletin içinden sıvı halde pislik ayaklarıma geliyor. Kıyafetime bulaşıyor ama ben görmüyorum. Sadece hissediyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

20.02.2014 11:15:44

Filiz

Rüyamda bir arabanın direksiyonuna geçiyorum. O esnada araba kayıyor arka arkaya. Ve bir ark gibi hendek gibi bir yere düşüyor. O esnada bakıyorum ki orası bir tuvalet kuyusu gibi pislik dolu. Biraz korkuyorum ama arabanın kapısı açılıyor. Ben çıkarılıyorum sonra arabadan ablamın elini tutuyorum. “Ver elini” diyorum. O pisliğin içindeydi ve onu da çekip çıkarıyorum.

06.03.2014 07:01:26

Efe

Ben kendimi bir bok çukurunun içinden çıkmaya çalışırken gördüm. Yani insan pisliğiydi. Sıkıntıdan sonrasını göremeden uyandım. Bununla ilgili bir tabir de bulamadım. Hayırlısı inşallah Allah'tan...

08.03.2014 00:54:03

MELEK

Rüyamda bokları süpürüyordum. Kendimde acayip iğreniyordum. Ufak bir evde tanımadığım insanlarla yaşıyordum. Bunu abana tabir edebilir misiniz? Teşekkürler.

25.03.2014 10:01:41


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim