ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bok Görmek

Rüyada pislik görmek, pislikle oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçeceğine; At veya diğer hayvan pislikleri görmek, kısa bir yolculuğa çıkacağınıza; Pisliğin bir yerinize bulaştığını görmek, manasız ve faydasız işlerle zaman harcadığınıza delalet eder.

Bok kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bok görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bok rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

45
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Aht42

Rüyamda iç çamaşırıma (külotuma) büyük çişimi yaptım yorumu nedir. Saygılar.

15.07.2013 12:29:47

Mektepli

İyi günler ben 45 yaşında 2 yıl önce eşimi hastalık sebebiyle kaybettim. Ailesiyle hala sorun yaşamaya devam ediyorum. Hayırdır inşallah rüyamda annemle konuşurken, gazete okumaya başlıyorum bu sırada bulunduğum yere bir kamyonet park ediyor. Eski kayınbiraderim benimle konuşmak istediğini söylüyor. Şu an kendisiyle görüşmüyorum. Daha sonra tartışma kavgaya dönüşüyor, kavga esnasında hayvan pisliğinin olduğu bir çukura düşüyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

25.07.2013 08:49:11

Hakan

Kayın biraderiniz uzak bir yola çıkacak ya da sizden bir şekilde uzaklaşacak.

05.05.2014 10:02:15

Banu E.

Klozetteki pislik üzerine sifonu çekmek, ne anlama geliyor?

02.08.2013 11:16:27

Nazli

Rüyamda bok yiyenleri gördüm ve ikrah ettim. Kaçtım oradan ama onlar öyle iştahlı yiyorlar ki insan ve maymunlar lütfen açıklar mısınız? Teşekkür ederim.

06.08.2013 11:59:30

Hasan

Şu ana kadar üç sefer kendi kakamı rüyamda gördüm.

25.09.2013 14:44:40

Döndü B.

Başkasının pisliğini temizledim, tuvaletimden. Bu ne demek? Yazın ne olur.

06.11.2013 09:14:36

Kkk

İş yerimin yıkıldığını, içindeki eşyaların telef olduğunu ama 4 duvar sağlam kalmış. Duvarlar pembe olmuş. Hıçkırarak ağladığımı gördüm. Bu nedir?

14.11.2013 14:04:49

Hande A.

Merhaba benim gördüğüm rüya aynen şöyle; ben erkek arkadaşımla aynı evde yaşıyorum, yaklaşık bir senedir. Dün gece yattım. Rüyam gerçekten garipti. Erkek arkadaşımla ilişkiye giriyorum ama rüyamda bu sırada yatağın belirli yerlerine dışkımı yapmış oluyorum ve sonradan görüyorum. Utanıp erkek arkadaşıma bakıyorum. Bu neye işarettir?

18.11.2013 09:30:04

Gonca

Rüyamda ölmüş bir yakınımın evindeyim. Sabah tuvalete gitmek istiyorum. Normal yolu kapalı görüyorum. Başka bir kapı gösteriyorlar. Fakat girdiğimde tuvalet pis, eski tepeli bir yer. Ayaklarımı tuvalet taşına koyarken, tuvaletin içinden sıvı halde pislik ayaklarıma geliyor. Kıyafetime bulaşıyor ama ben görmüyorum. Sadece hissediyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

20.02.2014 11:15:44

Filiz

Rüyamda bir arabanın direksiyonuna geçiyorum. O esnada araba kayıyor arka arkaya. Ve bir ark gibi hendek gibi bir yere düşüyor. O esnada bakıyorum ki orası bir tuvalet kuyusu gibi pislik dolu. Biraz korkuyorum ama arabanın kapısı açılıyor. Ben çıkarılıyorum sonra arabadan ablamın elini tutuyorum. “Ver elini” diyorum. O pisliğin içindeydi ve onu da çekip çıkarıyorum.

06.03.2014 07:01:26

Efe

Ben kendimi bir bok çukurunun içinden çıkmaya çalışırken gördüm. Yani insan pisliğiydi. Sıkıntıdan sonrasını göremeden uyandım. Bununla ilgili bir tabir de bulamadım. Hayırlısı inşallah Allah'tan...

08.03.2014 00:54:03

MELEK

Rüyamda bokları süpürüyordum. Kendimde acayip iğreniyordum. Ufak bir evde tanımadığım insanlarla yaşıyordum. Bunu abana tabir edebilir misiniz? Teşekkürler.

25.03.2014 10:01:41

berna

Düğündeyiz, annem büyük tuvaletini yapıyor görüyorum. Kardeşlerimle birlikte temizlemeye götürüyoruz. Temizliyoruz yine yapıyor.

18.04.2014 09:28:56

Mahmut D.

Rüyada af edersiniz kırmızı renkte bok ağzıma aldım sonra bok olduğunu ve pislik olduğunu fark edip dışarıya attım ve bunun etkisinde kaldım. Yorumlarsanız çok memnun kalırım. Teşekkürler.

22.04.2014 20:14:57

Filiz Filiz

Rüyamda rahmetli ablamın evindeyim tuvalete gitmek istiyorum ama evdeki hangi tuvalete girsem taşmış ve çok pis kokuyor. Mecbur birine giriyorum ama küçük abdestimi ezilmiş çilek olarak yapıyorum o esna da hafif hafif sallanıyorum ama korkmuyorum. Dışarı çıktığımda ablam da vardı. “İşte bu adam böyle pis” diye kızıyordu. Sonra “Hadi dışarı çıkalım bir deprem daha olmadan” diyorum ve uyandım.

05.05.2014 09:58:33

Asaf

İyi günler. Ben rüyamda denize yoğun bir lağım akışı gördüm ve dalga lağımın aktığı yere giriyordu. Başka bir yerden pisliğin fışkırdığını gördüm. Kaçarken yağmur gibi üzerime pislik yağıyordu. İşaret parmağımın üzerine gelen pisliği gördüm. Sonra tertemiz bir çeşmenin başında berrak, gürül gürül akan suda belime kadar çıplak kafamı ve vücudumu yıkıyordum. Yalnız nehir değil bir çeşme ama su çok bol ve temiz. Karnı burnunda kırmızı şortlu, yeşil tişörtlü bir kadın geldi. Ona müsaade ettim suda ellerini yıkadı, bana baktı. Sonrası yok. Yorum yazarsanız sevinirim. Saygılar.

22.05.2014 10:45:37

Adnuf

Rüyamda dışkımdan böcekler çıkıyordu. Arkadaşım da yanıma gelip baktı ama iğrenmedi hiç. Sonra ne olduğunu babama göstermek için içinde suyu az olan bir şişeye koyduk. O böcekler tırtıl oldu şişeye girerken renkli, puantiyeli çok güzellerdi. Sonra babama götürdüğümde hepsi ölmüş, boyunun onda biri kadar küçülmüş, çirkin olmuşlardı. Hayır, olsun inşallah.

18.06.2014 08:53:04

Ömer E.

Rüyamda yüksek bir yerden büyük abdestimi yapıyorum bayağı uzun sürüyor.

23.10.2014 13:28:35

Hatice E.

Merhaba, rüyamda bebek gördüm altına bok yapmış ben de temizliyorum. Elime bezini alıyorum yere siyah bok dökülüyor. Bebeğin ellinden tutuyorum düz yolda yürüyorum yürüdüğüm yol karanlık. Ne anlama gelir?

01.11.2014 12:05:49

TEOMAN

Rüyamda elimde kendi dışkım var wc ye gitmeye çalışıyorum. Annem “Ne yapıyorsun?” diyor. Önümden çekilsin diye yol vermesini istiyorum. Wc diye gittiğim yer gardırop oluyor. Kıyafetleri çekip dışkıyı atmaya çalışıyorum ama wc olmadığını görüyorum elimde kalıyor. Yorumunuzu rica ederim. Teşekkürler.

14.11.2014 16:35:09


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook